دپارتمان طراحی و توسعه وب سایت و برنامه‌های تحت وب ترجنس ارائه دهنده خدمات طراحی و توسعه وب سایت و برنامه‌های تحت وب با استفاده از فریم ورک‌های پیشرفته با پشتیبانی بلند مدت و ۲۴ ساعته

  • سیستم‌های مدیریت محتوا (Content Management Systems – CMS)

1.وردپرس – WordPress: وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند مبتنی بر زبان PHP می‌باشد. امروزه درصد بالایی از وب سایت‌های موجود در اینترنت از وردپرس بهره می‌گیرند. مدیریت و سفارشی ساده و همچنین هزینه کم از قابلیت‌های آن است. همین عوامل باعث شده به محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوا تبدیل شود.

2.جوملا – Joomla: جوملا یک سیستم مدیریت محتوا محبوب است. البته محبوبیت آن به اندازه وردپرس نیست. جوملا دارای قابلیت‌های مختلف از جمله مدیریت و سفارشی سازی ساده می‌باشد.

3.سایر سیستم‌های مدیریت محتوا: سیستم‌های مدیریت محتوای دیگر از جمله دروپال (Drupal) هم وجود دارند. پیچیدگی‌های مخصوص به خود را دارند. عموما کار با این سیستم‌‌ها نیاز به کمی دانش برنامه نویسی PHP دارد

 

  • طراحی و توسعه

1.استفاد از زبان PHP و چارچوب‌های (Framework) آن: کد نویسی برنامه‌های تحت وب و وب سایت‌ها هزینه بیشتری دارد. همچنین زمان بیشتری را هم نیاز دارند. اما از طرفی استفاده از این خدمت می‌تواند مشتری را نسبت به سفارشی سازی کاملا راضی نگه دارد. استفاده از زبان محبوب PHP و چارچوب‌های آن از جمله Laravel، Cake PHP و… می‌تواند امکان سفارشی‌سازی سنگین و پیشرفته و همچنین سهولت در گسترده‌سازی و تغییرات اساسی به ارمغان آورد.

2.استفاده از زبان پایتون و چارچوب‌های ‌(Framework) آن: در سال ۲۰۲۰ با توجه به مجله IEEE Spectrum پایتون رده اول زبان‌های برنامه نویسی را از آن خود کرده است. استفاده از زبان پایتون و چارچوب جنگو (Django) برای پیاده‌سازی برنامه‌های تحت وب یک انتخاب حرفه‌ای می‌باشد.

 

ترجنس

آکادمی ترجنس